Współpraca

Mama Maluchów – od lat zafiksowana do stworzenia rodziny. Wytrwale dąży do celu. Gotowa do wyzwań. Uwielbia podróże i spędzać czas ze swoją drużyną. Na podstawie swoich obserwacji napiszę dla Ciebie oryginalną recenzję, który opatrzę starannymi zdjęciami.

Tata Maluchów – mój prywatny administrator strony. Z zamiłowania fan rozwiązywania problemów w sieci. Przegrzebał chyba już cały Internet, sprzęty elektroniczne i nowe technologie. Pomaga Mamie Malucha w rozpracowaniu technicznych spraw blogowych.

Nasze Maluchy – to Julian, Liliana, Borys główni bohaterowie bloga, którzy z chęcią przetestują Twój produkt do cna. Rzucą, podrzucą, przytulą, ugryzą, podrapią, zamoczą, nadepną, obejrzą każdy szczegół. Gotowi do działania! A Ty, do wyzwania?

Jesteś zainteresowany współpracą? Dobrze trafiłeś! Blog istnieje od 2014 roku, także wiedz, że nie jest zachcianką na chwilę tylko czymś więcej. Szkolimy się w blogowaniu jak i bierzemy udział w warsztatach jak Blog Conference Poznań 2017 czy See Bloggers 2017 roku, na przyszłe również się wybieramy. Całą gromadką możemy stworzyć coś unikalnego. Kto mnie czyta? Przeważają Kobiety mające dzieci lub spodziewające się potomka. Cenimy sobie kontakt z Czytelnikiem i budowanie relacji.

Możemy zaoferować teksty sponsorowane, testy produktów, konkursy, wyjazdy, fotorelacje, filmy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które możemy polecić naszym Czytelnikom. Napisz do nas:

kontakt: blog@mamamalucha.pl

 

Przykładowe formy współpracy ujęte na zdjęciach i filmie…

 

Pełniliśmy patronat medialnym KIDS ZONE – Warszawa Wita Święta!

Przykładowe marki z którymi współpracowaliśmy: