MALUCH

Urodziny

Synku! Dziś są Twoje urodziny!

Dzień urodzin kojarzył mi się w dzieciństwie z takim wyjątkowym dniem. Nie chodziło na tyle o prezenty ale o to, że czułam się w tym dniu wyjątkowa, wszyscy byli dla mnie milsi niż zwykle no i ten mamusiny tort. Zawsze tort będzie kojarzył mi się z urodzinami. To była u nas taka mała tradycja. Mama zawsze robiła nam tort na urodziny a wszyscy zachwycali się jego pysznością. Ta moja mała uroczystość była zawsze skromna, odwiedzało nas kila osób z rodziny i najbliższe koleżanki. No w końcu to moja impreza 🙂

W związku z tym, że ja miałam takie miłe odczucia z urodzinami, chciałabym aby mój synek też czuł się wyjątkowo. No w końcu kończy dwa latka i to jego dzień, a kawaler z niego, że hoho.
Początkowo chciałam zorganizować mu takie kinder party, ale nie mamy na tyle dużo znajomych dzieciaczków by to rzeczywiście mogło być kinder party a dominacja dorosłych. Poza tym termin porodu zbliżał się wielkimi krokami i nie chciałam ryzykować. I dobrze zrobiłam, bo tak się stało. Na szczęście wyszłam ze szpitala dzień przed urodzinami synka. To utrudniło organizację tego wyjątkowego dnia. No ale dopisało kilka osób z rodziny i koleżanka synka. Na szczęście wcześniejszym gościem była babcia i zrobiła tego urodzinowego torcika. Młodemu też chyba smakował, bo zanim zdmuchnęliśmy świeczki to jego palce wylądowały w torcie. Tort chyba też był dla niego po części atrakcją. Prezenty jak prezenty, wszyscy wiedzieli, co maluch lubi najbardziej i były jak najbardziej trafione. Młody był zadowolony, ale nie wszystko trwa wiecznie, imprezę trzeba było kończyć, szkoda, że z płaczem- bo tak właśnie żegnał gości ze smutkiem i płaczem. Dzień był pełen wrażeń ale energia go nie opuszczała. Mała fotorelacja:

Może cię zainteresować