GADŻETY

Twistshake – butelka marzeń?

Twistshake – tylko gadżetem?

Lubię gadżety dla dzieci. Szczególnie jak wzbudzają ich zainteresowani, są przydatne, dobrej jakości i przystępne cenowo. Nie ukrywam, że najpierw coś musi mnie wizualnie przyciągnąć a następnie czytam opinię na temat danej rzeczy. W końcu jestem kobietą 😛 Właśnie taką uwagę zwróciła na mnie butelka Twistshake. Tęczowe kolory przyciągnęły moją uwagę, muszę ją mieć! Udało się, dostałam ją do przetestowania. Dlatego podzielę się z Wami moją opinią na temat butelki Twistshake.

Od razu odpowiem na zadane pytanie w tytule. Nie, nie jest tylko gadżetem! Jest na prawdę świetna, a dlaczego? Jest kilka powodów dlaczego ją uwielbiam i moja córcia też.

Co wyróżnia butelkę Twistshake?

  1. Butelka Twistshake – wykonana z wysokiej jakości  polipropylenu. Jest prosta i posiada szeroki otwór butelki – według mnie to są największe zalety. Nie ma żadnych wybrzuszeń, wgnieceń, co niby ma pomagać w trzymaniu butelki. Bzdura! Nigdy te profile butelkowe mi, ani dzieciom nie pomagały w trzymaniu a wręcz przeciwnie – utrudniały. A w czym takim najbardziej? A w tym, że podczas mycia czasem ciężko dotrzeć do miejsc wybrzuszonych w butelkach i co najgorsze, w tych zakątkach czasem robiła się grudka mleka, która albo się nie rozpuściła, albo trzeba było ją z tego miejsca wytrząsnąć. W butelce Twistshake mleko świetnie się rozpuszcza i nie zalega po kątach.
  2. Posiada sitko -mikser – który pomaga w rozrobieniu mleka modyfikowanego, kaszki a także zapobiegnie przedostaniu się grudek do smoczka – hamuje jego zatkanie się.
  3. Smoczek – antykolkowy, miękki, wykonany z wysokiej jakości silikonu. Całkowicie wolny od BPA. Kształtem przypomina brodawkę, dzięki temu ułatwia płynne przejście z karmienia piersią na karmienie butelką. Moja córka karmiona jest butelką od początku. Jednak musiałam wypróbować kilka smoczków, zanim trafiłam na właściwy. Teraz, gdy zmieniałam butelkę na butelkę Twistshake, wystarczyły cztery karmienia by zaprzyjaźniła się ze smoczkiem.
  4. Pojemnik na mleko lub przekąski – w komplecie, o pojemności 100 ml. Nie są duże – to ich zaleta, bo zmieszczą się do każdej torebki mamy. Pojemniki można dokupić i przygotować sobie porcje na cały dzień. Świetnie sprawdza się w drodze, wycieczce czy po prostu jak zostawiamy malucha pod opieką innej osoby- zmniejszy ryzyko wsypania nieodpowiedniej dawki mleka czy kaszki 🙂
  5. Kolory – są piękne, nie wiedziałam, na którą się zdecydować 🙂 Najchętniej brałabym wszystkie. Bardzo przyciągają – z resztą zobaczcie na moją małą Zołzę 🙂 Nie wspomnę już o Młodym, pierwszy musiał ją zobaczyć, rozpakować „fana ta butelka mama” 🙂

 

Trochę teorii – co zawiera butelka Twistshake, jakie są jej rozmiary i gdzie można ją kupić

Butelka Twistshake występuje w trzech rozmiarach: 180 ml, 260 ml, 330 ml. Smoczki są w czterech rozmiarach i przystosowane do wieku: S – 0 m+ – mleko matki, M –  2 m+ – mleko matki, mleko modyfikowane, L – 4 m+ – kaszki, papki i  + przystosowane do kaszek, papek powyżej 6 miesiąca. Butelki i pojemniki Twistshake występują w 6 kolorach. Warto wspomnieć, że butelki i pojemniki są ze sobą kompatybilne, co umożliwia na stworzenie własnej kompozycji. Ponadto można je myć w zmywarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Chcecie dowiedzieć się gdzie kupić butelkę Twistshake? Podpowiem 🙂 Najłatwiej przez Internet 🙂  www.facebook.com/twistshakepolska

 

Może cię zainteresować