GADŻETY

Plażujemy z MAM BABY

Plażujemy z MAM BABY

Plażujemy… nareszcie nastąpił ten czas. Od czego zaczynamy? Od pakowania oczywiście. W takiej torbie obowiązkowo ręczniki, kapelusze, czapki, kremy ale nie można zapomnieć o napojach i przekąskach dla dzieciaków. Mówi się, że woda wyciąga i automatycznie robimy się głodni a przy wysokiej temperaturze chce się pić. Co zabraliśmy ze sobą na plażę? Do przekąsek pojemniki a do picia dla Lili kubek Fun To Drink Cup od MAM.

Kolejna odsłona MAM BABY

Tym razem o praktycznych, przydatnych pojemnikach od MAM – okrągłym i trójkątnym. Zacznę od mojego ulubieńca 🙂 MAM Snack Box. Jest to pojemnik na przekąski dostępny w trzech kolorach: różowym, niebieskim i zielonym. Składa się z pojemnika i przykrywki o kształcie pierścienia, która zapobiega wypadaniu przekąsek. Otwór ten idealnie jest dostosowany do małych rączek. Pomysłowa przykrywka pojemnika jest jednocześnie uchwytem dla małych rączek, jak również może służyć do przymocowania pojemnika do zapięcia od wózka by dziecko nie zrzuciło pojemnika, a nawet jako podstawka. Snack Box  jest moim ulubionym produktem od MAM BABY.

 

Kolejny pojemnik to pojemnik  Milk Powder Box na mleko w proszku. Jest trójkątnego kształtu również dostępny w trzech kolorach różowym, niebieskim i zielonym. Składa się z pojemnika podzielonego na trzy przegródki, do których zmieści się do 40 g proszku. Pokrywka – szczelnie zamykana, posiada również trzy otwory, które umożliwiają przesypywanie mleka w proszku czy kaszki. Pojemnik świetnie się sprawdza również jako pojemnik na przekąski. I w taki właśnie sposób go wykorzystujemy, gdyż aktualnie nie korzystamy z mleka modyfikowanego ani kaszek. . Pojemnik Milk Powder Box spełnił swojąrolę przemytnika kanapki (w dwóch przegrodach zmieściliśmy pół kajzerki) 🙂

 

Oba pojemniki są lekkie i przydatne dla każdego rodzica. Idealnie sprawdzą się poza domem jak w tym przypadku – plażowania. Oba są odpowiedniej wielkości by zmieściły się chyba w każdej torebce 🙂 co jest ich zaletą. Pojemniki są wykonane z materiału wolnego od BPA, można je myć w zmywarce i używać do zamrażania.

Spodobał się Wam któryś, może oba i chcecie je mieć? Prosto i szybko można dokonać zakupu na sklep.mambaby.pl Dodam, że dla fanów na Facbooku produkty MAM są w promocyjnej cenie 🙂 Kto nie lubi promocji, no kto? 🙂

=

 

 

Może cię zainteresować