MALUCH

Plac zabaw z kolorowym piaskiem

Plac zabaw z kolorowym piaskiem

Plac zabaw z kolorowym piaskiem

Ten plac zabaw jest niesamowity! Jeśli Twoje dziecko jest fanem piaskownic, ten plac zabaw z kolorowym piaskiem zrobi na nim ogromne wrażenie. Reakcja moich dzieci jest nie do opisania! Na początku przyglądały się z niedowierzaniem i zaniemówiły. Po chwili widziałam jak buty lecą na trawę i hop do piachu. A ja wcale się im nie dziwiłam, bo sama byłam ciekawa tego piasku.

Nowoczesny plac zabaw

Plac zabaw z kolorowym piaskiem mieści się w Łomiankach przy ulicy Fabrycznej 4. Znajduje się przy parku, który jest świetną alternatywą by na chwilę zmienić formę zabawy. Chociaż nie jest to łatwe, by oderwać fana piaskownicy od niecodziennej zabawy.

W przypadku, gdy Twoje dziecko lubi dużo czasu spędzać na placu zabaw i zastanawia Cię, czy jest ustronne miejsce by się posilić – rozwieję wątpliwości. Twórca tego placu chyba doskonale wiedział jak przygotować obiekt by stał się miejscem przygotowanym dla rodzin z dziećmi. Zadbał o miejsca ustronne, przeznaczone do odpoczynku czy spożycia posiłku. Są nimi takie altanki z ławkami i stolikiem, gdzie również można zostawić swoje rzeczy. Gdyby jednak były zajęte, znajdzie się również miejsce na kocyk. Także warto wziąć koszyk piknikowy!

Czy tylko piasek?

Bez wątpienia kolorowy piasek odgrywa tu główne skrzypce, jednak plac zabaw został wyposażony w inne instrumenty. Przede wszystkim znajdziecie tu korytka, wiaderka na łańcuchu do przesypywania piachu a także przeurocze chatki. Domki jak i konstrukcja jest drewniana. Wyposażona w pomostki, które łączą domki, jak również znajdą się miejsce do wspinaczki do wyżej położonego domku. Świetne miejsca na kryjówki!

W przeciwieństwie do innych placów zabaw, nie znalazłam tu zjeżdżalni. Jednak nie stanowiło to dla nas żadnego problemu. Ten plac zabaw nadrabia niespotykanym w innych piaskownicach piaskiem.

Uwielbiam takie miejsca, które wyróżnia coś od innych. Kolorowy piasek jak i konstrukcja zdała egzamin. Z pewnością polecam to miejsce! Jeśli szukasz placów zabaw centralnie w Warszawie, na blogu mamamalucha.pl znajdziesz ich jeszcze kilka.

Może cię zainteresować