PARENTSY

Mój kolejny mąż będzie kobietą?

Ile można? No ile?

Już teraz nie myślę, nie domyślam się a…ja to wiem! Nie, nie jestem sama. MY kobiety trzymamy ze sobą sztamę, uświadomiłam to sobie dzięki kilku prywatnym rozmowom wirtualnym i na żywo. Identyfikuję się z każdą, serio! Myślałam, że tylko ja tak mam, ale…Płeć Męska to trudny orzech do zgryzienia a z drugiej strony jak poznasz instrukcję obsługi do Pana Męża (teraz jej nie zdradzę, bo ON to czyta), szybko nauczysz się jego obsługi (mówię o płci męskiej nie o moim Panie Mężu :P). Szkoda, że zwykłe prośby, przypomnienia nie wystarczą. Pachnie podstępem? O tak, trzeba strategii by Pan Mąż nie rozkminił zasadzki. Chyba, że mój kolejny mąż będzie kobietą?

Mój kolejny mąż będzie kobietą?

Rozumiemy się z Piotrkiem bez słów, myślimy o tym samym w tym samym momencie, jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Ale czasem potrafią fruwać pioruny. Dochodzi wtedy do podziału na płeć Męską i Żeńską. Przeanalizowałam wiele rozmów z Wami i łapię się na tym samym. Te pioruny spowodowane są obietnicami płci Męskiej o wykonaniu Twojej prośby. A ja wiem po co oni tak mówią, abyśmy się odczepiły, na chwilę zapomniały i kolejny raz ich prosiły. Męska duma! Bo jak taka nieporadna płeć Żeńska sobie poradzi, prawda? BA! Ależ oczywiście, że sobie poradzi. Bo ta płeć Żeńska jest twarda a nie „mientka”. Zaginam kiecę i lecę, biorę sprawy w swoje ręce i wykonuje rzeczy niemożliwe na przekór. Też tak masz? No właśnie, takie są kobiety – skomplikowane  – raz słońce raz deszcz, czasem trochę upierdliwe, lubiące powiercić dziurę o swoje „prośby”. A po co to robić? ONI to lubią! Sprzeciw? A jeśli takie dwie kobiety były teamem nadawałyby na tych samych falach i nie musiałyby się wzajemnie prosić, życie stałoby się idealne. Pomyśl sobie, wszystko co pomyślisz na czas jest zrobione, wszystko o co poprosisz jest spełnione, bo oczekiwałoby się wtedy tego samego od siebie – od Twojego męża -kobiety 🙂 Żyć nie umierać czy wręcz przeciwnie…nuda!

Widziały gały co brały

…a raczej kogo 🙂 W sumie tak nie do końca, początki są zawsze piękne, przyznacie? Mój kolejny mąż będzie kobietą? Kto jak nie Kobieta Kobietę zrozumie czy raczej Kobieta Kobiecie wrogiem? Hmmm, chyba wybieram pioruny niż nudę. Trudno, poczekam lub jeśli czegoś nie umiem? Nauczę się! Będzie mu wstyd (?!). Czy takie kobiety lubią faceci? Myślę, że lubią bardziej te mniej poradne, aby mogli się wykazać, no nie? Ale… machnę ręką ramki do zdjęć, które leżą od sierpnia 2015 roku jeszcze chwilę poczekają na swoją kolej, wpis o szczepionkach 2 lata czeka i do tej pory się nie doczekał (w realizacji Piotrka, gdyż jest oczytany w tym temacie), odkładanie rzeczy na miejsce – po co skoro jest miejsca tyle wkoło, że można kłaść gdzie popadnie. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać ale po co skoro Ty to znasz. Oczywiście! Wszystko w swoim czasie. Nikt nie jest idealny. Taki mamy klimat… płci Męskiej 🙂

 

Może cię zainteresować