MISZMASZ

Kalendarz na styczeń, luty i marzec – pobierz kwartalnik

Kalendarz na styczeń 2019 roku, luty 2019 roku i marzec 2019 roku

Pierwszy wpis w tym roku rozpoczęłam pod hasłem planowania. Od zawsze w większym lub mniejszym stopniu lubiłam rozplanować sobie szkolne lekcje, później zadania, czy teraz cały dzień. Jak planowanie, to nie obejdzie się bez kalendarza. Dlatego też, chcę podzielić się z Tobą tym, co mobilizuje mnie do działania i jest można powiedzieć…naszym centrum dowodzenia. Może głupio to zabrzmi, ale tak jest – kalendarz mobilizuje mnie do wykonywania tego co sobie tam zapiszę, nie zapominam o ważnych wydarzeniach czy o wizytach lekarskich. Wiem, że są planery, kalendarze w telefonach, jednak ja lubię mieć wszystko rozpisane czarno na białym. W dodatku przynajmniej na dwa miesiące. Dlatego też przygotowałam dla nas nie tyko kalendarz na styczeń 2019 roku, ale również na luty 2019 roku i marzec 2019 roku. Co kwartał będę wypuszczała kolejny wpis z kwartalnikiem.

Zachęcam Cię do planowania! Rozwieszenie takiego kalendarza w widocznym miejscu, może ułatwić całej rodzinie codzienność. Dodatkowo, każdy może wpisać swoje ważne sprawy, o których nie da się zapomnieć i dzięki temu unikniemy nieporozumień i konfliktów. U nas wisi teraz na lodówce. Taka to moja mała logistyka… Kalendarz na styczeń 2019 roku mam już uzupełniony. Niedługo będę planować kalendarz z wpisami na luty 2019 roku.

W czym pomoże Ci kwartalnik?

Kalendarz na styczeń 2019 roku – jaki jego cel, jaka jego rola? W kwartalniku zaznaczyłam dni, na które warto zwrócić uwagę -ważne święta, ważne dni, weekendy czy po prostu niedziele handlowe…Ty uzupełnij go jak zechcesz, wpisz urodziny, imieniny najbliższych, rocznice, wypady rodzinne, czy po prostu kiedy co chcesz zrobić na obiad. Uwierz, że taki planer usprawni Twój tok działania. W ten sposób można się nauczyć systematyczności.

Po prawej stronie naszego kalendarza na styczeń 2019 roku, umieściłam mini kalendarz na następny miesiąc oraz taki mobilizator przemyśleń, czyli cele, ważne i wydatki. Cele mogą być różne, jedni robią sobie długoterminowe a inni robią drobne miesięczne, do tego różnorodne. Ważne, to na zasadzie nie zapomnij o…wizycie lekarskiej, przedstawieniu w przedszkolu itp. Rozpisywanie wydatków to ważna sprawa. Miesięczne wydatki to jedno, ale są też takie, które robi się raz do roku czy co kilka miesięcy. Budżet także trzeba sobie rozplanować, bo przecież nie płacimy codziennie za ubezpieczenie samochodu, nie robimy co kilka dni wyprawki do szkoły czy przedszkola. Takie planowanie da nam poczucie bezpieczeństwa.

To co? Namówiłam Cię? Powiedz, że tak! To na prawdę świetne rozwiązanie, szczególnie przy dużej ilości obowiązków.

Pobierz kalendarz na styczeń 2019

Pobierz kalendarz na luty 2019

Pobierz kalendarz na marzec 2019

Powodzenia!

Może cię zainteresować