Bez kategorii

Dzień Dziecka i pomysł na prezent, czyli przegląd gazetek

Dzień Dziecka – przegląd gazetek

1 czerwca zbliża się wielkimi krokami. Jest to jeden z wyczekiwanych dni w roku przez zorientowane dziecko. Jak jest u Ciebie, wypytują ile jeszcze dni do jego święta? Czas pomyśleć o prezentach na Dzień Dziecka. Rozglądałaś się już za podarkiem dla swojej pociechy? W tym wpisie zrobiłam dla Ciebie rozeznanie co proponują nam sieciówki. Może w którejś z nich robisz codzienne zakupy i to będzie dla Ciebie dobre rozwiązanie. Biorąc pod uwagę wiek moich dzieci i zainteresowania, najlepiej przypasowałyby mi sklepy Biedronka i Lidl. Nie ukrywam, że w Lidlu kupowałam już drewniane zabawki na Boże Narodzenie i nie mogę narzekać na ich jakość proporcjonalną do ceny. Na prawdę można wyszukać się ciekawych pomysłów w takich sklepach lub znaleźć alternatywę. Także porównaj sobie 4 sieciówki w jednym wpisie 🙂

Carrefour

W tej gazetce znajdziesz wszystkiego po trochu – od pluszaków, zabawek edukacyjnych, ciastoliny, po lalki, odzież i coś przydatnego.

 

Biedronka

W Biedronce jest także wiele propozycji, i dla mnie, tzn. dla moich dzieci najbardziej trafione. Zabawki z kreskówek robią na nich ogromne wrażenie. Sporo jest zabawek dla niemowląt, do tego lalki i kucyki dla dziewczynek a dla chłopców transformersy strzałem w dziesiątkę 🙂

 

 

Tesco

Tesco na tle tych 4 sieciówek prezentuje się ubogo. Jednak nie znaczy, że nie mają dobrych promocji w sklepie.

 

Lidl

Lidl ma przejrzyście przygotowaną ofertę w gazetce, jest czytelna i ma wiele różnych propozycji. Spory wybór w „sprzętach” do zabawy na świeżym powietrzu. W porównaniu do pozostałych gazetek wyróżnia się zabawkami do piasku, rowerkami i hulajnogami.

Wierzę, że wpis był przydatny, gdyż zawiera wiele propozycji. Zauważyłam, że każda z sieciówek ma wszystkiego po trochu, jednak każdą z nich coś wyróżnia. Nawet jeśli nie robisz zakupów w ww. sklepach, propozycje te, mogą zainspirować Cię do prezentu na Dzień Dziecka.

Powodzenia!

Może cię zainteresować