MISZMASZ

#DlaWszystkichMam

#DlaWszystkichMam

Dzień Matki tuż tuż…Można o Tym szczególnym dniu zapomnieć? Chyba nie. Myślicie, że liczą się dla Niej prezenty, gadżety i takie tam niespodzianki? Pewnie nie…ale fajnie byłoby sprawić Jej wyjątkowy prezent. Widząc uśmiechniętą, zadowoloną Mamę to jeden z najprzyjemniejszych widoków jakie można zaobserwować, prawda? Ja postanowiłam wziąć udział w konkursie Pandory #DlaWszystkichMam i… zawalczyć 🙂 Czy mi się uda? Byłoby super bo nie miałam nigdy okazji by sprawić Mamie jakiś prestiżowy prezent. Wstyd się przyznać? Myślę, że nie, wierzę, że tym razem się uda. Trzymajcie kciuki i też przyłączcie się do zabawy 🙂 Może jak nie ja to Wam uda się zgarnąć upominek… Przecież konkurs jest #DlaWszystkichMam a jeśli się uda skorzystamy na tym dwie Moja Mama i jej córka, którą Mamą też jest!

Dlaczego moja Mama jest wyjątkowa?

Od czego zacząć?  Od początku będzie najlepiej, analizując te 29 lat widzę tą zabieganą Mamę, która odmawia sobie wszystkiego na rzecz rodziny. Za stworzenie ciepła domowego, umiejąca wszystko trzymać w kupie, wszystko zorganizować tak, by nam, jej dzieciom nic nie zabrakło. Organizacja pierwsza klasa! W tym jest na prawdę dobra, może nawet przewrażliwiona na punkcie „zrobienia wszystkiego na raz”. Pasuje do niej hasło: co możesz zrobić jutro zrób teraz! Poza tym unikająca konfliktów, wyrozumiała, skromna ale „bogata” od środka. Mogłabym tak wymieniać bez końca. Pewnie w wymienionych przeze mnie słowach większość z Was dopasowałaby te same. Dlaczego, a dlatego, że pod słowem wyjątkowa mieści się wiele określeń i nie da się opisać jednym słowem.

Za co cenię Ją najbardziej?

Za co? Za to, że jesteś i dzięki temu ja jestem… Dzięki temu ja też mogę być mamą i poczuć to co Ty czułaś. Teraz rozumiem Cię lepiej, wyraźniej, czego nie rozumiałam jeszcze będąc mała dziewczynką. Jesteś moją prekursorką w każdej dziedzinie, wyprzedzasz mnie we wszystkim i dzięki Ci za to, bo motywujesz mnie do kolejnych działań.  Do pytania z nagłówka odniosę się do tego co jest tu i teraz…W tym trudnym dla mnie momencie, cenię Cię za to, że się poświęciłaś zostawiając tymczasowo swoje miejsce na ziemi i jesteś tu ze mną. Pomagasz mi we wszystkim i przy wszystkim by nikomu nic nie zabrakło. Mimo zmęczenia, bólu kamuflujesz to, by nikt nie dostrzegł. Ale ja widzę, widzę to w Twoich oczach i chcę Ci to Mamo wynagrodzić. Wierzę, że mi się uda…

Może cię zainteresować