Bez kategorii

Bujaczek Fisher Price

Bujaczek ze zwierzątkami „Cudowna planeta” od Fisher Price był pierwszą z pierwszych „zabawek” dla naszego malucha. Fotelik – bujaczek przeznaczony jest dla dzieci do 18 kg. Fotelik występuje w różnych wersjach kolorystycznych. My mamy bujaczek z żabką. Synek dostał go w prezencie od cioci i wujka.

Początkowo nie byłam dobrze nastawiona do takiego sprzętu, dlatego nie kładłam malucha od pierwszych dni jego życia. Przekonałam się jak synek miał około miesiąca. To był czas, kiedy nie tylko spał, jadł i „pieluszkował”, a czas kiedy zaczął się interesować co się dzieje wkoło. Ile można nosić na rękach, kłaść na łóżko…i wtedy „spojrzał” na mnie bujaczek. Zaprzyjaźnił się z moim synkiem tak, że jest z nami zawsze i wszędzie.

Na początku służył jako kołyska dla malucha do obserwowania lub drzemania. Później zastępował krzesełko do karmienia, gdy maluch jeszcze samodzielnie nie siadał. A teraz sprawdza się jako fotelik. Wielofunkcyjny i niezastąpiony.

A tak wypoczywał i jadł w nim mój maluszek 🙂

 Posiada funkcję wibracji, która uspokaja i pomaga uśpić maluszka. Z lewej strony bujaczka zamontowany jest pałąk, na którym zawieszone są dwie zabawki: pszczółka i kameleon. Uchwyt można odczepić lub odsunąć do boku. Fotelik posiada zapięcie – 3-punktowe pasy, które zabezpieczają przed wypadnięciem. Można również regulować kąt nachylenia siedzenia/leżenia a także wybrać czy fotelik ma być stabilny czy bujany. Jest bardzo prosty w obsłudze i w utrzymaniu czystości. Gdyż materiał można zdjąć i prać w pralce w 30 stopniach. Na czas transportu można go łatwo złożyć. Bujaczek zabierany jest z nami wszędzie, na wakacje, na działkę, a nawet na pływalnię, jak maluch jeszcze nie chodził.

Może cię zainteresować