PODRÓŻE

Buggy Board Maxi – uniwersalna dostawka od Lascal

Witaj Buggy Board Maxi

Wiecie, że lubię gadżety? Oj ja na prawdę lubię gadżety! Szczególnie te, które są praktyczne, funkcjonalne, posłużą dłuższy czas i nie oszukujmy się…ładnie wyglądają 😛 Dlatego też, chciałam się z Wami podzielić moją opinią na temat Buggy Board Maxi. Co to takiego? A odpowiem tak…super, fantastyczny dodatek do wózka, szczególnie doceniony w mojej rodzinie. Przede wszystkim, spacer to już nie taki problem. 2+3 to nie żarty, i trzeba sobie jakoś radzić, inni wybierają smycze dla dzieci (seriooo, widziałam) a ja wybrałam trochę mniej kontrowersyjną dostawkę i mam Julka pod kontrolą.

Za dostawką do wózka rozglądałam się już od jakiegoś czasu. Przede wszystkim, chciałam mieć wszystko pod ręką, zanim urodzi się najmłodszy Bzyczek. Głównie szukałam dostawki z tej samej firmy co mam wózek, jednak się wstrzymałam. I traf chciał, że dobrze zrobiłam, gdyż otrzymaliśmy taką dostawkę w prezencie od Tootiny. Jest to dostawka marki Lascal. Wybraliśmy dostawkę Buggy Board Maxi.

Spacer? No problem!

Tak, dokładnie. Żaden problem, przeciwieństwie do poprzednich spacerów. Jest kilka powodów tego – zacznę od tego najważniejszego – Julek. Tak, Julek, co za leniwy trzylatek… Wiecie jak zaczynaliśmy spacer? 100 m od domu i słyszę Julka gdzieś z tyłu „mamooo, zmęczyłem się, nóżki mnie bolą, odpoczniemy?” I co ja na to, oczywiście, że przewracam oczami, bo jak mamy zawsze gdzieś iść na dłuższą metę to Julek marudził. Zazwyczaj kończyło się siedzeniem Julka na „baranach” u taty. Teraz, gdy mamy Buggy Board Maxi, spacer stał się o wiele łatwiejszy. Podczas spaceru, gdy Julek się zmęczy, cmyk wskakuje na dostawkę i jedziemy dalej 🙂 Kolejną cechą nowego gadżetu jest to, że mam go tuż obok, pod kontrolą i wiem, że mi nagle nie ucieknie.

Zanim kupisz…

Buggy Board Maxi jest uniwersalną dostawką do wózka, w związku z tym, sprawdza się u 99% wózków. Przeznaczone dla dzieci od 2 do 5 lat oraz ważących do 20 kilogramów. Lascal ma dostawki dostępne w wersji Mini i Maxi, tak, by dopasować się do potrzeb rodzica i jego zasobu jakim jest wózek. Wydaje się, że mini przeznaczony jest do wózków lekkich- typu spacerówka czy parasolka. Jak już wcześniej wspomniałam wybraliśmy wersję Maxi, która wyróżnia się większą antypoślizgową matą, tym samym większą powierzchnią na nóżki dziecka.

Do Buggy Board Maxi można dokupić Buggy Board Saddle, które jest siedziskiem dla dziecka- ale to już większy bajer 😛 Zaletą dostawki jest jej montaż- łatwy i szybki. Bez problemu na chwilę przed wyjściem można zamontować ją lub zamienić do innego wózka i to bez narzędzi. Którą dostawkę wybrać i gdzie ją kupić? Na stronie Tootiny dostępny jest katalog, w którym znajdziesz wszelkie informacje i film, w którym możesz zobaczyć jak to „działa” 🙂

No to w miasto!

Mamy X-Landera i Maclarena i w obu przypadkach Buggy Board dał radę. Dostawkę przetestowaliśmy na obu wózkach. Nie ukrywam, że nie jestem fanką lekkich spacerówek, dlatego o wiele lepiej prowadziło mi się wózek z dostawką na X- Landerze. Jeśli zdecydujesz się na dostawkę, warto mieć w wózku funkcję wyciąganej rączki, by zmieścił się pomiędzy nią Maluch. Jak już mąż zamontował Buggy Board Maxi ruszyliśmy w miasto. A tam…nierówności, krawężniki, windy, schody- podjazd, metro. Jak sobie z tym wszystkim poradził Buggy Board Maxi. I tu moja szczera opinia.

Świetnie! Byłam, pozytywnie zaskoczona. Szczerze myślałam, że będę musiała podnosić wózek by „zaskoczyła” dostawka, to, że będę musiała unosić wózek przy podjazdach, to że komunikacja miejska nie będzie temu przyjazna. I myliłam się. Z pewnością dostawka dostosowana jest to tego typu podjazdów, jej wymiary idealnie pasują do ich rozstawu. Krawężniki, także nie były problemem, w windzie miejskiej też się zmieściliśmy (2 wózki + dostawka i my). Nie mam się co czepiać.

Może cię zainteresować